Міні-ярмарок вакансій у Новокаховському ЦЗ

16 січня, Новокаховським міським центром зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій для відбору претендентів на вакантні посади підприємства «Центр підтримки підприємництва з питань сертифікації», повідомляє прес-служба обласного центру зайнятості.

Мета проведення заходу – знайомство з напрямом діяльності роботодавця та презентація робочих місць за посадами: менеджер з продажу послуг із сертифікації, старший менеджер.

Центр підтримки підприємництва з питань сертифікації існує на ринку праці вже більше 10-ти років. На сьогодні підприємством надаються 2 види послуг: сертифікація кампаній, які відповідають українським та міжнародним стандартам та сертифікація кампаній, які мають потребу в сертифікатах харчової безпеки.

Представник роботодавця, керівник відділу продажу Наталія Давиденко, наголосила, що підприємству потрібні менеджери для офісної роботи, а також персонал на віддалену роботу. Вона ознайомила присутніх з умовами та особливостями праці, рівнем заробітної плати, можливістю безоплатного навчання безпосередньо на підприємстві.

Безробітним, які виявили бажання пройти особисту співбесіду, були надані презентаційні матеріали та контактні телефони.