Міністр культури прибув до Херсона на закриття фестивалю Мельпомена Таврії

Мельпомена Таврії – це візитівка Херсонщини, це візитівка України. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав очільник Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

“… дуже знаково, що на її закриття прибув Міністр культури України Євген Нищук, який разом з херсонськими глядачами переглянув завершальну виставу фестивалю у постановці Національного академічного театру російської драми імені Л. Українки, «Вид з мосту» (А. Міллера). Глибоко переконаний, що мистецтво є тим мостом, що наближає нас до європейського вектору, який ми хочемо здобути в найкоротший термін. А найкоротший шлях до євроінтеграції – це наш Херсонський театр ім. м Куліша, який поєднує наш регіон з іншими європейськими державами,” – зазначив губернатор.

www.facebook.com/andriy.gordeev

Андрій Гордєєв також написав: “Дякую Олександр Книга, бо «Мельпомена Таврії» без нього не можлива. Він фахівець, менеджер, та головне – він патріот рідної Херсонщини! Отож будемо прославляти нашу Херсонщину і з відкритою душею чекатимемо на ювілейний ХХ Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» – 2018!”

За словами пана Гордєєва, урядовець Євген Нищук також відвідав експозицію АТО у обласному краєзнавчому музеї, а потім хатину Поліни Райко в Олешках.