Міністр молоді та спорту Ігор Жданов відвідав Херсонщину

Вчора, 27 березня, в рамках робочої поїздки на Херсонщину Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов відвідав Херсонський державний університет.

Разом з заступником голови облдержадміністрації Андрієм Балонєм, народним депутатом України Олександром Співаковським, депутатом облради Андрієм Путіловим він оглянув навчальні корпуси, ознайомився з соціальною та спортивною інфраструктурою закладу.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов відвідав Херсонщину

Зокрема, Ігор Жданов побував на збудованому спортивному майданчику зі штучним покриттям, відзначив лекційні аудиторії, ознайомився з матеріально-технічною базою та умовами навчання факультету фізичного виховання та спорту ХДУ.

Крім того, Міністр поспілкувався зі студентським активом та професорсько-викладацьким складом університету.

Посадовець розповів про ключові напрямки та завдання, які перед собою ставить міністерство, це переусім реформування молодіжної політики: «Для цього важливо проводити зустрічі з молоддю, щоб з перших вуст почути про нагальні проблеми та знайти можливості і способи їх вирішення».

Щодо головних завдань Міністерства, то як зазначив Ігор Жданов їх декілька, зокрема розвиток молодіжних центрів, створення нових можливостей для молоді, зайнятість, національно-патріотичне виховання та міжнародна молодіжна співпраця.

Щодо молодіжної політики в області, то вона відзначається позитивною динамікою, молодь на Херсонщині активна і влада до їх ідей не байдужа.

Також за словами Міністра, його відомство стоїть на позиції розвитку масового спорту та збереження мережі ДЮСШ.

«Дуже важливо, щоб спорт розвивався не лише на центральному рівні, а перш за все активно культивувався в областях. Завжди радує, що у області є керівництво, яке прагне розбудовувати спортивну інфраструктуру для своєї громади», – наголосив Ігор Жданов.

Автор: Кухта Надія, сайт Херсонської ОДА