Минулого тижня горіла суха трава і …диван

пожарУ період з 22 по 29 грудня  на території Новокаховської міської ради були зареєстровані такі пожежі:

  • 23 грудня загоряння дивану на балконі по вул. Щорса 59 м. Нова Каховка, ймовірна причина пожежі – необережність під час паління невстановленої особи.
  • 27 грудня загоряння сухої трави на відкритій території по вул. Леніна, у с. Райське, ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ З ВОГНЕМ, ОСОБЛИВО В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД.  У ВИПАДКУ ПОЖЕЖІ НЕГАЙНО ТЕЛЕФОНУЙТЕ 101!

У осінньо-зимовий період все частішими стають випадки пожеж, опіків, травмувань, пов’язаних із неправильним використанням побутових електронагрівальних приладів. Дотримування нижченаведених правил зможе допомогти уникнути небезпеки пожеж, вибухів, учадінь.

– перш ніж вмикати електроприлад, перевірте чи придатні нагрівальна частина, дріт та розетка;

– не користуйтеся електронагрівальними приладами поблизу з легкозаймистими предметами, неподалік від газових плиток та балонів;

– не користуйтеся для обігрівання помешкань непридатними для цього електронагрівальними приладами як то праски, електроплитки, потужні промислові тени;

– не нагрівайте прилади до небезпечно високих температур;

– не залишайте їх без нагляду та наодинці з дітьми;

– не ремонтуйте та не перебудовуйте самостійно обігрівальне обладнання, якщо не маєте належної освіти та інвентарю;

– не вмикайте вологими руками та не торкайтеся оголених електропровідних частин.

П А МЯ Т А Й Т Е !

У разі займання електроприладу, перш за все відключіть його від електромережі, перекрийте доступ повітря цупкою незаймистою тканиною, провітріть помешкання. Не гасіть водою ввімкнене до електромережі обладнання. Бережіть своє здоров’я і життя !

 

Олександр Мирошниченко, провідний інспектор Новокаховського МВ