“Мир” вириває перемогу у “божевільному” матчі з “Кристалом”

мяч футбольнийЗа повідомленням сайту “Херсонські факти” у 5-му турі чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги херсонський “Кристал” приймав горностаївський “Мир”, що не набрав до цієї зустрічі жодного очка. Здавалося, все для господарів поля йде добре – вже на 8-ій хвилині відзначився Іван Гливий. Гол в дебюті тайму тільки підігрів атакувальний порив херсонців, який, щоправда, дещо згасив екс-гравець “Кристала” , а нині футболіст “Миру” Юрій Комягін – 1:1. До речі, Юра забиває чи не в кожному матчі…Та не пройшло і п’яти хвилин як Іван Гливий забив другий м’яч гостям, оформивши дубль, а ще через деякий час Віктор Мартян зробив уже комфортний рахунок для херсонців – 3:1. У те, що Горностаївка зможе хоча б відігратися мало хто вірив, але підопічні Олександра Сапельняка зробили неймовірний “камбек” . Спочатку до перерви скоротив різницю у рахунку Владислав Савченко, а в другому таймі Михайло Ковальов та Віталій Петриченко уже вивели “Мир” вперед – 4:3. “Кристал” не зміг забити четвертий гол, а горностаївці відсвяткували вольову перемогу і набрали свої перші три очки, стрибнувши з останнього місця турнірної таблиці на 11-е.