Міська спартакіада допризовної молоді

Минулого тижня у  Новій Каховці,  на стадіоні «Енергія», відбулася міська спартакіада допризовної молоді 2015 року, присвячена відзначенню міжнародного Дня спорту заради Розвитку та Миру.Изображение-067  Про це повідомив старший спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Кирило Сичов.
За підсумками змагань, серед професійно-технічних навчальних закладів перше місце посіла команда НКПЕТЛ 7 (директор Карпенкова О.В.), 2 місце посіла команда ПТУ-14 (директор Дац ко С.В.), 3-є – команда Новокаховського вищого професійного училища (директор Зальвовський М.М.). Изображение-072
В особистому заліку спортсмени посіли такі призові місця:
Біг на дистанції 100 м.:
І місце – Божко Владислав (НКПЕТЛ 7);
ІІ місце – Новицький Ілля (ПТУ-14);
ІІІ місце – Куча Микола (НКВПУ).
Біг на дистанції 1000 м.:
І місце – Новицький Ілля (ПТУ-14);
ІІ місце – Головняк Олександр (ПТУ-14);
ІІІ місце – Голодний Олександр (НКПЕТЛ 7).
Метання гранати:
І місце – Кобилянський Валерій (НКПЕТЛ 7);
ІІ місце – Новицький Ілля (ПТУ-14);
ІІІ місце – Тимошин Дмитро (ПТУ-14).
Підтягування на перекладині:
І місце – Кобилянський Валерій (НКПЕТЛ 7);
ІІ місце – Божко Владислав (НКПЕТЛ 7);
ІІІ місце – Плахотний Олександр (ПТУ-14).
Багатоборство:
І місце – Кобилянський Валерій (НКПЕТЛ 7);
ІІ місце – Новицький Ілля (ПТУ-14);
ІІІ місце – Головняк Олександр (ПТУ-14).

За підсумками змагань серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, перше місце посіла команда Новокаховського політехнічного коледжу (директор Лоза Л.Т.), 2-е –  команда Новокаховського приладобудівного технікуму (директор Глазунова Л.І.).
В особистому заліку спортсмени посіли такі призові місця:
Біг на дистанції 100 м.:
І місце – Бєлобородов Денис (НКПК);
ІІ місце – Грищенко Максим (НКПК);
ІІІ місце – Пискун Максим (НКПК).
Біг на дистанції 1000 м.:
І місце – Бєлобородов Денис (НКПК);
ІІ місце – Пискун Максим (НКПК);
ІІІ місце – Гарбар Анатолій (НКПК).
Метання гранати:
І місце – Гарбар Анатолій (НКПК);
ІІ місце – Поліщук Владислав (НКПК);
ІІІ місце – Грищенко Максим (НКПК).
Підтягування на перекладині:
І місце – Крючков Олександр (НКПТ);
ІІ місце – Добровольський Єгор (НКПТ);
ІІІ місце – Чибісов Ерік (НКПТ).
Багатоборство:
І місце – Бєлобородов Денис (НКПК);
ІІ місце – Гарбар Анатолій (НКПК);
ІІІ місце – Поліщук Владислав (НКПК).Изображение-069