Міська влада до мешканців міста: наведемо разом лад та чистоту в нашому спільному домі!

З кожним роком наше місто стає красивішим, привабливішим та більш упорядкованішим. І це заслуга всієї громади!

Із створенням у місті ОСББ спостерігається позитивна тенденція покращення впорядкованості дворів багатоквартирних житлових будинків, тому що кожне об’єднання співвласників прагне своєчасно навести порядок, оновити дитячі майданчики, влаштувати благоустрій прилеглої території та створити комфортне проживання для кожного мешканця свого будинку.

Приємно констатувати покращення зовнішнього вигляду тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, магазинів, кафе, об’єктів громадського призначення, так як використовуються сучасні будівельні матеріали та втілюються нові цікаві ідеї при проектуванні.

Але створені людиною об’єкти містобудування потребують виконання простих речей – належне утримання самих будівель і споруд та прилеглої території.  Рішенням міської ради затверджені Правила благоустрою території міста Нова Каховка, якими встановлено порядок благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою, регулювання прав і обов’язків учасників правовідносин у галузі благоустрою, визначено комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку в місті, створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини.

Згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради від 28.11.2017 року №457 створено робочу групу з перевірки дотримання Правил благоустрою території міста Нова Каховка, яка уповноважена контролювати дотримання затверджених Правила благоустрою та вживати відповідні заходи у разі їх порушення.

Робочою групою проводиться обстеження території міста з фото фіксацією існуючого стану  підпорядкованих будівель і споруд та благоустрою прилеглої території. Із приватними  підприємцями, керівниками закладів та установ, а також окремими фізичними особами проводиться робота щодо усунення недоліків, виявлених в процесі перевірок.

Звертаємось із проханням до всіх громадян підтримувати підпорядковані будівлі  і споруди у належному стані, своєчасно проводити косметичні ремонти, оновлення фасадів будівель та входів до них, а також виконувати заходи з благоустрою прилеглої території самостійно, без нагадувань, дорікань та притягнення до адміністративної відповідальності.

Сподіваємось на порозуміння, порядність та особисту відповідальність кожного мешканця Нової Каховки!

З повагою, Управління містобудування та архітектури Новокаховської міськради