Міський голова Нової Каховки провів цикл лекцій у навчальних закладах міста

Вже не один рік поспіль Нова Каховка долучається до відзначення європейського тижня місцевої демократії, що включає 15 жовтня – дату відкриття до підписання Європейської Хартії місцевого самоврядування. За традицією, в цей час відбуваються зустрічі представників міської влади, депутатського корпусу зі студентами та учнями. Не став винятком  і цей рік. Нагоду поспілкуватися безпосереднього з міським головою Володимиром Коваленком отримали студенти політехнічного коледжу, приладобудівного технікуму, агроколеджу.5

Усі зустрічі пройшли у дружній, невимушеній атмосфері. Молодь задавала актуальні питання, цікавилася планами стосовно розвитку міста тощо.

– Для мене, як людини, яка займає таку відповідальну посаду, є головним знайти між нами шлях взаєморозуміння, достукатися до кожного вашого сердечка, – наголошував Володимир Іванович. – Я – представник одного покоління, а ви – іншого. Тож висловлюючи свої думки і слухаючи вас, хочу зрозуміти, наскільки ми розуміємо один одного.

У 91-му році Україна обрала свій власний самостійний шлях. А багато-хто досі живе минулим. Так не може бути. Ви – покоління нашого майбутнього, тож будуйте його вже сьогодні.

 Доступно й зрозуміло мер розповів дітям про систему європейського самоврядування, устрій місцевих рад, формування його бюджету. Йшла розмова і про стандарти освіти, медицини, податкової системи.

Окрім бесід стосовно життєдіяльності країни й міста, міський  голова зі справжньою батьківською турботою радив кожному студентові бути небайдужим, розумним, вести здоровий спосіб життя, мати активну громадянську позицію й дбати про свою Батьківщину.

Підсумовуючи лекцію, мер відзначив: «Шлях в Європу – це ваше життя, ваше майбутнє. Ви повинні готувати себе, адже людям старшого віку вже важко щось змінити у собі. Пройде час, ви забудете нашу розмову, але пам’ятайте одне – завжди, в усіх ситуаціях перш за все  необхідно бути людиною».
6 7