Міський голова Нової Каховки прозвітував перед працівниками закладів культури

Вчора, 29 листопада, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко прозвітував за діяльність органів влади міста перед працівниками закладів культури та членами аматорських художніх колективів міста.

Оскільки вибори відбувалися у жовтні 2015 року, то кожного року саме в цей час Володимир Коваленко звітує перед громадою. Він вбачає в цьому необхідність навіть не тому, що це передбачає Закон. А тому, що живе спілкування з людьми, можливість розказати їм реальну ситуацію в кожній галузі життя міста, почути запитання – це набагато правильніше і коректніше по відношенню до людей, ніж публікація звіту.

Особливу увагу у своєму звіті міський голова приділив  тій значимій ролі працівників культури, яку вони відіграють у суспільному житті громади. Саме завдяки їх праці зберігаються традиції, мова та історичні надбання народу, його духу і волі. Дякуючи злагодженій роботі депутатського корпусу і керівництва міста, культура і культурні заклади в Новокаховській громаді займають належне місце. І цим, на відміну від інших районів області, ми можемо пишатися.

Також присутні на зустрічі з великою увагою вислухали проблемні питання сьогодення для місцевої влади, про те які реформи запроваджує верховна влада і через які складнощі вимушені проходити на місцях.

У своїх виступах після заврешення звіту представники різних закладів кульутури та аматорсих колективів висловили слова щирої вдячності Володимиру Коваленку за те, що навіть в теперешні скрутні часи він знаходить кошти в бюджеті і власний час на те, щоб приймати участь в житті творчих колективів, знаходити можливості допомогти їм у вирішенні питань забезпечення творчого процесу.

Зустріч пройшла в цікавому конструктивному діалозі, де була почута влада і підняті важливі питання культурного буття громади.