Міський голова Нової Каховки зустрівся з переможцями ХVІІ всесвітньої літньої Гімназіади

Вчора, 16 травня, очільник Нової Каховки  Володимир Коваленко разом із начальником відділу у справах ім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталією Таран зустрівся з кращими спортсменами змагань світового рівня – переможцями ХVІІ літньої Гімназіади, яка відбулася нещодавно у Марокко.

У теплій, невимушеній атмосфері наші, тепер уже точно знамениті спортсмени, Марія Горєлова та Данило Федоров,  із захопленням розповідали про свою подорож. А поділитися, дійсно було чим.

Довготривалий переліт,  мандрівки потягами і автобусами, а згодом – загадкові і незвичні пейзажі екзотичного африканського Марокко. Країна, яку щорічно відвідує  близько 10 млн. туристів, переважно європейців, вразила новокаховчан  своєю унікальністю, наслідуванням давніх традицій, які тісно вплелися у сучасне сьогоденне життя марокканців. А ще, як не дивно, вразила  доглянутими зеленими деревами, клумбами, квітами та смарагдовими футбольними полями. Проте, як зізналися спортсмени та їхні наставники Владислав Піскунов та Ігор Каратун, сама організація такого масштабного турніру  лишала бажати кращого. Автобус до спортивної бази один раз на добу,  мізерні «порції»  води у неймовірну спеку, а «добавка» – лише за власний кошт… Проте, звісно, жодним чином організаційні  моменти не вплинули на позитивне налаштування наших спортсменів і їхнє стрімке прагнення до перемоги. Багатотисячні глядацькі трибуни, хвилювання перед виступами, напружені очікування і довгоочікуваний солодкий тріумф, ейфорія від перемоги –  усе це назавжди залишиться в пам’яті наших легкоатлетів.

Володимир Іванович подякував  Марії і Данилу, їхнім тренерам за такі високі досягнення, активність, небайдужість до обраної і торованої тяжкою працею справи, за налагоджену співпрацю з наставниками. «Аби знайти себе в цьому житті, варто працювати змалечку, гартувати характер, розвивати в собі волю, терпимість, цілеспрямованість. Спорт – найкраще  тому підґрунтя. У своєму юному віці ви вже прославили не лише Нову Каховку, а й Херсонщину та всю Україну. Тож зичу не зупинятися на досягнутому і не звертати з обраного шляху!»,  – наголосив  мер.

В  якості презентів  Володимир Іванович вручив  переможцям та їхнім наставникам грошові премії, а ще – милих м’яких ведмедів для Марії і Данила.

Звичайно, говорили під час зустрічі і про проблеми спорту, зокрема й ті, що стосуються нашого міста: оновлення матеріально-технічної бази спорткомплексів, покращення умов занять на стадіоні.  Міський очільник пообіцяв за участі депутатів міськради розглянути питання щодо виділення Данилу Федорову стипендії з міського бюджету, яку отримують наші найвідоміші спортсмени, в тому числі й Марія Горєлова.

Попереду у Маші і Данила багато планів і роботи. І, звісно, їхні найголовніші перемоги ще попереду. Тож зичимо їм успіхів і прихильної спортивної фортуни. І вкотре нагадаємо спортсменам: Нова Каховка  пишається вами!