Міський голова Володимир Коваленко звітує перед трудовими колективами Нової Каховки

У понеділок, сьомого вересня, під час брифінгу з представниками місцевих ЗМІ, міський голова Володимир Кваленко повідомив, що згідно із Законом «Про місцеве самоврядування» його традиційний річний звіт перед громадою припадає на жовтень. Проте у жовтні він піде, за законом, у планову відпустку у зв’язку із виборами, бо буде балотуватись на посаду міського голови. Тож звіти перед колективами і громадськістю відбудуться у вересні.
І от сьогодні, 8 вересня, міський очільник звітував перед освітянами – колективами дитячого садка «Сонечко» та ЗОШ №3. Изображение-275Изображение-292Розмова передусім йшла про те, чим сьогодні живе місто, що зроблено в Новій Каховці за поточний рік у сфері освіти, благоустрою території і т.п.
Після детального звіту (з ним можна ознайомитися в підсумковому інтерв’ю з Володимиром Коваленком у свіжому номері газети «Нова Каховка», який буде у продажу вже завтра), мер охоче відповів на усі питання, поставлені присутніми працівниками навчальних закладів.
Так, одна з представників колективу дитячого садка «Сонечко» поцікавилася, чи можливо зробити освітлення у внутрішньоквартальному дворі по вул. Зорге. На що Володимир Іванович зазначив, що ця проблема наразі вже вирішується. Вже зроблене освітлення у сторону  вулиці Щорса і проспекту Перемоги, а посередині кварталу воно також необхідне. Тож найближчим часом на це буде звернена увага. Також лунало запитання стосовно колишньої їдальні «Небіт-Даг», що на проспекті Дніпровському. З цього приводу В. Ковлаенко пояснив: будівля знаходиться у приватній власності. Не так давно власник її загинув. Тож наразі подальша доля споруди вирішується, не виключено, що родина покійного її буде продавати.
Освітяни 3-ї школи, дізнавшись про візит міського голови, заздалегідь підготували два колективні звернення. Изображение-301Перше – щодо заміни покриття на волейбольному майданчику. Річ у тому, що зараз діти грають  на піску, що викликає лише незручності. Тож викладач фізичного виховання школи дізнався у спеціалістів, яке саме покриття буде найоптимальнішим, найекономнішим варіантом, й розписав, що для нього необхідно. Друге зверенення стосувалося трагічної ситуації: одному з працівників школи необхідна термінова операція. Колектив педагогів вже збирає кошти й прохає допомогти місцеву владу. Володимир Іванович пообіцяв, що на підставі заяви хворого та його родини це питання буде розглянуто на найближчому засіданні виконкому. «Певна сума коштів на такі випадки у бюджеті передбачена, тож думаю, що цій людині в біді, хоч і невеликими коштами, але обов’язково допоможемо», – запевнив мер. Також освітяни 3-ї школи цікавилися планами місцевої влади щодо майбутніх реформ у сфері фінансування системи освіти (мова йшла про те, аби кожен навчальний заклад розпоряджався виділеними коштами окремо), можливості реорганізації мережі позашкільних закладів. На що мер пояснив: питання потребують детального вивчення фахівцями, і, якщо буде нагальна, а головне – обґрунтована потреба впровадження цих змін, то вони, безумовно відбудуться.  Изображение-278Изображение-297 Изображение-280