“Містера” і “Міс” Нової Каховки-2016 обрано! (ВІДЕО)

Напередодні Дня закоханих, 12 лютого, у Новій Каховці, в нічному клубі “Піраміда”  відбувся  чи не найулюбленіший конкурс молоді – «Містер і Міс Нова Каховка». Цього року учасники підготувалися як ніколи, а результат – говорив сам за себе.

Чудовий настрій, щирі емоції, сміх, сльози, захват – усе це зусилля організаторів – відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, дітей, їх «груп підтримки» та усіх, хто  доклав руку до створення цього захоплюючого дійства.

Серед 14 конкурсантів – студентів та учнів міста – важко було обрати кращих. Кожен підійшов до конкурсів не формально, а з усією відповідальністю,   та продемонстрував свої кращі вміння й здібності.P2125755 P2125738Ведучі  свята – студенти  Сергій Крамаренко та Ганна Гудожнікова.

Учасникам були запропоновані три конкурси: представити себе, продемонструвати свій талант та зізнатись у коханні. Щодо останнього, то тут емоції просто вирували. Хтось зізнався коханій дівчині, хтось – читав вірші для мам,бабусь, а деякі конкурсанти зворушливо й щиро говорили про свою любов до країни.P2125700P2125719

Підтримати та повболівати за учасників прийшли не лише їх рідні та близькі, а й почесні гості заходу. Серед них – секретар міськради Олександр Лук’яненко, заступник міського голови Сергій Давидюк, працівники відділів культури, освіти, ЗМІ. З вітальними словами до конкурсантів та всіх присутніх звернувся заступник міського голови Володимир Сироватка. Він побажав кожному знайти свою «половинку», а тим, хто своє щастя знайшов – берегти та примножувати його.IMG_7483

 Родзинками вечору стали яскраві виступи школи танцю «Life in dance» (керівник Д. Барансата), солістів Катерини Петрійчук, Владислава Дроня, Марини Спутай, Анастасії Татти, Олега Худика. Журі, до складу якого цього року увійшли радник мера Юрій Кобцов, депутат міськради Юрій Власов, начальник управління юстиції Наталія Тарабака, начальник відділу молоді Наталія Таран, постало перед складним вибором. Але незважаючи на результати, цінні подарунки (ювелірні вироби) й “титули” отримав кожен. А на додачу – купу незабутніх вражень та емоцій.  А щасливими володарями титулів Містер і Міс- Нова Каховка цього року стали учениця ЗОШ №6 Валерія Козлова та студент приладобудівного технікуму Віктор Татарченко. До речі, нашої нової міс це вже чергова перемога. Адже за кілька днів до цього, талановита дівчина здобула першість у міському конкурсі «Валентин і Валентина».

Зараз пропонуємо  переглянути найяскравіші моменти заходу у наших фото-замальовках та відеорепортажі.

P2125689
P2125711P2125792
P2125726 P2125728 P21257821 2пирамида

P.S. Захід відбувся за підтримки  міського голови Володимира Коваленка, депутатів міської ради, а також магазину ювелірних виробів «Мідас» і весільного салону «Юність».