Мистецьке свято в НВПУ

WP_20160426_030

26 квітня у Новокаховському вищому професійному училищі відбулось мистецьке свято в рамках обласного огляду-конкурсу «Надія. Молодість. Майбутнє». Учні Новокаховського ВПУ продемонстрували свої таланти у конкурсній програмі, яку підготувала керівник вокально-хорового гуртка Тетяна  Морозовська Концерт був присвячений 25-річниці Незалежності України.

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» талановита молодь училища під керівництвом вихователя Іщенко О.І. у кімнаті самопідготовки гуртожитку виставила на показ вироби із деревини, бісеру, м’які іграшки та сувенірну продукцію.

WP_20160426_057

Голова комісії, методист Херсонського державного будинку художньої творчості Ольга Мітрохіна високо оцінила виступ артистів і побажали їм натхнення для майбутніх звершень. Також вона вручила керівнику вокально-хорового колективу «Жайвір» Т. Морозовській диплом за професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у художньо-естетичне виховання підростаючого покоління, в рамках щорічної акції «Лідер позашкілля Херсонщини» серед педагогів позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів Херсонської області.

WP_20160426_010

Та це ще не всі гарні новини навчального закладу. 18 квітня у Херсоні  відбувся обласний конкурс професійної майстерності серед учнів ПТНЗ за професією електрогазозварник. За підсумками конкурсу 1 місце посів учень НВПУ Костянтин Мішутін (гр. 201, майстер в/н Л. Гарькавий). Після закінчення концертної програми директор училища Микола Зальвовський  вручив Костянтину диплом I ступеня.

Заступник директора НВПУ В’ячеслав Рєзніков наголосив, що саме такі заходи формують у дітей патріотичні почуття, виховують громадянина-патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку.

WP_20160426_102