Місцеві бюджети Херсонщини отримали 8,5 млн. грн. від ліцензування продажу підакцизних товарів

За п’ять місяців 2017 року за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами суб’єкти господарювання Херсонської області спрямували до місцевих бюджетів понад 8,5 млн. гривень. З них 7,0 млн.грн. надійшло від ліцензування роздрібної торгівлі, ще 1,5 млн.грн. від ліцензування оптової торгівлі та виробництва підакцизних товарів. Про це з посиланням на прес-службу Головного управління ДФС у Херсонській області повідомляє сайт ХОДА.

Budget
Tax Credits / www.flickr.com

Загалом на Херсонщині працює 2370 суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Ліцензії отримали 6196 закладів торгівлі нашої області. З них 3352 торгівельних заклади здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, ще 2844 суб’єкти господарювання реалізують тютюнові вироби.

На особливому контролі спеціалістів управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області перебувають торгівельні об‘єкти курортної зони нашої області, які мають право на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, лише за наявності ліцензій.