Місцеві вибори: найжорсткіше протистояння розгорнеться в малих містах – Бортник

политолог Руслан БортникМВС прогнозує «гарячі точки» на місцевих виборах в декількох великих містах, при цьому політолог Руслан Бортник вважає, що самі безпринципні порушення відбудуться там, де не буде посиленої уваги з боку міліції та ЗМІ.

Міністерство внутрішніх справ України вважає, що під час проведення місцевих виборів 25 жовтня в Україні найбільша напруженість може виникнути в чотирьох регіонах. про це розповідає радіо “Голос столиці”

Зокрема, «гарячі точки» очікуються в Харкові, Одесі, Дніпропетровську та Закарпатті, де «можливе загострення політичної ситуації та дії диверсійно-розвідувальних груп».

Найжорстокіші порушення і саме гостре протистояння відбудеться в середніх і малих містах, зазначив в ефірі радіостанції Голос Столиці політолог, директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник.

«Тут не буде посиленого контролю правоохоронної системи, уваги ЗМІ, активістів. Тут будуть найнахабніші і безпринципні порушення, тому і реакція на них може бути дуже гострою», – вважає Бортник.

На думку експерта, найбільше таких міст на півдні та сході України. «Це залежить не від географії, а від потенційних ресурсів міста, які можна отримувати, будучи обраним на посаду голови», – додав Бортник.