«Мій батько – герой!». Особлива зустріч у Дніпрянській школі

«Мій батько – герой!», – так називалася зустріч старшокласників Дніпрянської школи з родинами учасників АТО, що відбулась 15 грудня.

Про війну не по чуткам знають учні нашої школи Королькова Катя, Черепанов Женя із 5-б, Мельниченко Ліза ,Кайстрова Катя із 9-а, Кайстрова Настя з 4-б, Мельниченко Максим з 11 класу, Суптеля Сашко із 7-б,  Теребило Орина із 5-б, Тихан Вікторія з 4-а, випускниця нашої школи – Антоненко Софія.  Ще зовсім недавно  і всі ми  не знали дуже багато  слів, пов’язаних із війною. Ще зовсім недавно  і  не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні – Героям Слава», а в нині  вони набули нового, реального, непідробного святого змісту.

Нині  вони звучать як віддання особливої пошани тим, хто у напружений, найкритичніший і найважливіший момент життя нашої країни не відступив і  пішов боронити Україну від агресора.  Серед цих героїв і наші земляки Борис Масюкін, батьки учнів школи  Володимир  Мунтян, Євгеній Кайстров, Олександр Черепанов, випускник Іван Мельниченко. Саме цих захисників вшановували на заході.

На адресу гостей звучали щирі слова подяки учнів та вчителів за мужність і стійкість, самовідданість і сміливість. Діти учасників АТО висловили  почуття гордості за своїх батьків. Старшокласники розповіли всім присутнім про те,  як вони допомагають нашим захисникам, що започатковані у школі  благодійні акції – це  рука підтримки тим, хто захищає  Україну. І тому наша допомога армії  триватиме доти, доки не закінчиться війна на Сході.

До підготовки  і проведення заходу були залучені члени шкільного парламенту, шкільні активісти Олександр Венжега, Софія Шагова, Владислав Анацький, Олександр Яницький, Ігор Крук, Даніїл Максимов, Юрій Іванов, Володимир Яловець, Ольга Полторацька, Андрій Павлюк, Оксана Фединяк, Оксана Кичко, Валерія Низька, Валерія Архипова, Ірина Стоколос, Емілія Лавренко, Катерина Храпанова, Ірина Ступіна, Ольга Ставєр.

Тетяна Богачук, педагог-організатор Дніпрянської ЗОШ