Мій улюблений світ- світ без хвороб і бід. Студенти Нової Каховки долучилися до відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, студентська молодь  Нової Каховки в черговий раз  висловила своє рішуче і  категоричне «ні» цій страшній недузі.

Зібравшись у приміщенні клубу «Сlassic», студенти говорили про причини та наслідки ВІЛ-інфекції і СНІДу, шляхи передачі інфекції, розмірковували над тим,  що страшна недуга часто забирає життя людини на піку його розквіту.

Як відзначають організатори  – відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту –  основна мета акції: продемонструвати переконання молоді  у тому, що вони не стануть на дорогу смутку і пітьми, не загублять свого життя, а замість сумнівного задоволення від пияцтва та наркотиків оберуть радість здорового та щасливого життя.img_1952img_1945

Представники різних навчальних закладів, згуртувавшись у команди, зробили інформативні  презентації  на тему СНІДу, а також підготували творчі виступи. Поспілкувалися зі студентами заступник міського голови Володимир Сироватка, лікар-гінеколог Володимир Лопачук, представник Лютеранської церкви Валерій Верба,  в. о. директора благодійної організації «Мережа» (Каховка) Тетяна Паршикова.

«Цінуйте  кожну мить, не марнуйте на шкідливі звички, злість, агресію, не піддавайтесь на маніпуляції і згубний вплив товаришів, які  переконують отримати «нові відчуття» й спробувати наркотики, алкоголь. Проживайте кожен день з радістю і посмішками на обличчях, з теплом та любов’ю в душі! І пам’ятайте: як би держава  сьогодні не дбала про хворих,  пігулка від біди та покаліченого життя не врятує!», –  наголосила, звертаючись до присутніх юнаків і дівчат начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту  Наталія Таран.

1 img_1957img_1910 img_1965 img_1979
img_1988img_1985 img_2002 img_20282