Міжнародна антипутинська коаліція «Стоп фашизм в Росії» нагородила Мустафу Джемілєва орденом

Мустафа ДжемілєвОрден «За заслуги в боротьбі з фашизмом в Росії» національному лідерові кримських татар, народному депутату України, Уповноваженому Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву вручила Міжнародна антипутинська коаліція «Стоп фашизм в Росії».

Про подію повідомляється на офіційній сторінці Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу в соціальній мережі Facebook. 

Орден був вручений координатором міжнародної антипутинської коаліції «Стоп фашизм в Росії» Германом Обуховим за стійкість та мужність в боротьбі за права кримськотатарського народу і спротив російській окупації Криму.

Міжнародна антипутинська коаліція «Стоп фашизм в Росії» об’єднує багатьох громадських активістів і некомерційні організації з 16 країн світу: Росії, Білорусі, України, Естонії, Латвії, Німеччини, Великобританії, Грузії, Канади та інших.

Коаліція нагороджує орденом «За заслуги в боротьбі з фашизмом в Росії» військовослужбовців за героїзм, проявлений в боротьбі проти російської агресії, а також вищих посадових осіб і політичних діячів.

Минулого року першим нагородженим цим орденом став майор Андрій Гречаний, відомий як «кіборг Рахман», командир відділення розвідки 81-ї бригади ЗСУ. Такий же орден був присуджений Герою України Надії Савченко, яку протиправно судять в Росії.