“Молодь майбутнього”

Таку назву мав захід, приурочений до Дня Незалежності України, який відбувся нещодавно у Новій Каховці, на міському пляжі.

Організатори – відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту – підготували для молоді та дітей насичену і цікаву  спортивно-розважальну програму. Змагання, конкурси, розіграші подарунків. А ще – вікторина, яка показала, наскільки добре підростаюче покоління знає історію своєї Батьківщини. Окрасою заходу були виступи місцевих творчих колективів та юних солісток, яких також чекали  солодощі в знак подяки за  участь у святі.

Привітати молодь на міський пляж завітав мер Нової Каховки Володимир Коваленко. Серед його головних побажань, адресованих дітям, – набиратися сил і снаги для плідної роботи у новому навчальному році, гарно вчитися, бути активними, здоровими, кмітливими, примножувати славу рідного міста.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (начальник Н. Таран)  висловлюють вдячність міському голові В. Коваленку,  КП «Екосервіс» (В. Нікулін), міському Палацу культури (А. Лазарев), ФОП О. Раєцькій, В. Повжик  за підтримку та надання допомоги в організації та проведенні розважально-спортивного заходу «Молодь майбутнього».