Молодь Нової Каховки взяла участь у конкурсі “Оберіг” (Фото)

Сьогодні, 22 березня, у Новій Каховці, в стінах політехнічного коледжу,  відбувся міський етап всеукраїнського фестивалю-конкурсу військово-патріотичної творчості “Оберіг” серед учнівської та студентської молоді. 

За роки проведення конкурсу він припав до душі новокаховчанам і щоразу збирає все більше коло учасників.  Не винятком став і нинішній рік.  За словами організаторів, відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту,  кожен конкурсант був підготовлений на достатньо високому рівні, діти  були гідними конкурентами один одному. Тому журі довелося робити непростий вибір.  Оцінювали   здібності учасників заслужений працівник культури України, депутат Новокаховської міськради Володимир Власенко, заслужений працівник культури України, директор міського Палацу культури Анатолій Лазарєв, триразова учасниця Олімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу Ірина Новожилова, керівник народного ансамблю народного танцю “Молодість” (МПК) Надія Рєзнікова та викладач з вокалу  дитячої музичної школи Тетяна Візнович.

  Відкрила захід спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Нестерук. Вона привітала учасників, побажала їм  побороти хвилювання, гарно виступити, а членам  журі –  плідної роботи  та неупереджених оцінокЗа результатами  конкурсу переможці та найкращі учасники, імена яких ми повідомимо вже незабаром,  отримали запрошення на наступний, обласний етап конкурсу «Оберіг». Захід  відбудеться  29 березня, в Херсонському обласному палаці молоді та  спорту.  Тож зичимо нашим талановитим конкурсантам   вдалих успіхів та перемог!

Гала-концерт та нагородження переможців з нашого міста  відбудеться у квітні. Про дату, місце й час буде повідомлено додатково.