Молодь обирає майбутнє

Сьогодні у Новокаховському політехнічному коледжі відбувся 2-й етап обласного проекту з професійної орієнтації шкільної молоді «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє». Проект, започаткований у співпраці обласним центром зайнятості та Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки, успішно реалізується з вересня 2012 року.

Впродовж двох навчальних років (2012-2014) – 1-й та 2-й етапи, 20 команд з усіх міст і районів Херсонщини визначили професії, в яких на їх погляд є потреба на місцевому ринку праці, та збирали матеріали. Молодь брала участь у майстер-класах в навчальних заклад і на виробництві, тренінгах, професіографічних екскурсіях на підприємствах тощо. За підсумками виконаних учасниками творчих проектів були визначені 4 пари супер-фіналістів, серед яких і новокаховчани: Катерина Блищик, Валентин Тищенко. І сьогодні вони змагалися й демонстрували свої проекти разом з конкурентами із Херсона, Цюрупинська та Каховки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На урочистому відкритті учасників привітали почесні гості: радник голови ХОДА з питань внутрішньої та інформаційної політики Філіпп Кокош, в.о. обов’язки директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Віктор Меренков, радник міського голови Нової Каховки Вадим Мерзлов, директор обласної дитячої бібліотеки ім. Дніпрової Чайки Анна Бардашевська, директор обласного центру зайнятості Євген Єрашов.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Після запеклих «боїв на інтелектуальному ринзі» журі визначили кращих серед кращих. Місця розподілилися так: 1-е зайняла команда з Каховки, 2-е посіли херсонці, а на 3-й сходинці – учасники з Нової Каховки та Цюрупинська. Як повідомляють організатори, попереду – 3-й, заключний етап проекту, протягом якого команди «ПрофіСтарту» створюватимуть електронні карти професій свого краю, використовуючи набуті у проекті знання та напрацьовані ресурси, а також розповідатимуть про досліджені професії своїм ровесникам та молодшим учням.OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Наталія Левченко