Молодь проти шкідливих звичок

За багаторічною традицією листопад у загальноосвітніх навчальних закладах  – це місячник морально – правового виховання. Багато різноманітних заходів на  морально – правову темуатику  проводиться протягом листопада і в гімназії Новокаховської міської ради.

Це й виставка – конкурс малюнків та плакатів «Молодь обирає здоровий спосіб життя», й тиждень права, й тренінги на морально – правову тему, й бесіди, лекції та зустрічі з представниками правоохоронних органів та з лікарями міської лікарні. Але  найвидовищнішим заходом все ж є традиційний конкурс агітбригад для паралелі 7-х класів, який відбувся в гімназії 29 листопада 2017 року.     Змагалися команди 7-А, 7-Б, 7-В  класів (класні керівники Михайленко О.М., Єфімова А.В., Сушко Н.В.).  Діти слушно підібрали матеріал про шкідливість для організму тютюнопаління, алкоголю, наркотиків, представили це у розіграних сценках та відповідних плакатах. Виступи команд пройшли жваво, мали пізнавальне значення для тих класів, які були запрошені на перегляд.

     У журі разом з дорослими працювали члени учнівського самоврядування. Місця розподілилися таким чином – І місце – 7-Б клас, ІІ місце 7-А клас, ІІІ місце – 7-В клас.

                                                                                 М.Самохіна