«Молоде покоління – за безпеку руху»

Сьогодні, 17 квітня, у відділі освіти Новокаховської міської ради за традицією підведені підсумки конкурсу, який проведено разом з міським ДАІ, під гаслом: «Молоде покоління – за безпеку руху». В конкурсі взяли участь всі 14 ЗНЗ, на розгляд журі було  надано більше 120 робіт у 3-х вікових категоріях.Изображение-196Учні від 1-го до 11-го класу в своїх роботах продемонстрували знання правил дорожнього руху, безпечних навичок поведінки на вулично-шляховій мережі, креативність мислення та творчу фантазію.
За результатами роботи журі призові місця розподілились наступним чином:
Молодша вікова група
І місце – робота учениці ЗОШ №3 Гошуляк Кіри
ІІ місце – робота учениці СЗОШ №8 Галасової Ярослави
ІІ місце – робота учня ЗОШ №10 Височенко Олександра
ІІІ місце – робота учня ЗОШ №10 Болгаріна Ярослава
ІІІ місце – робота учня ЗОШ №3 Семенюка Сергія

Середня вікова група
І місце – робота учня ЗОШ №10 Стулова Ігоря
ІІ місце – робота учениці ЗОШ №6 Бистрих Лілії
ІІІ місце – робота учениці Корсунської ЗОШ Трішиної Анни
Старша вікова група
І місце – робота учениці ЗОШ №6 Лисікової Дар’ї

Представник міської служби ДАІ, інспектор АПВ ДАІ Роман Мирончук  визначив ще один приз за оригінальність, який дістався учню ЗОШ №10 Кузнєцову Валерію.Изображение-204Заступник начальника відділу освіти Олена Каратнік у привітанні переможців зазначила, що кращі роботи направляються до м. Херсона. Тож у наших переможців є всі шанси перемогти ще й у двох наступних етапах – обласному та всеукраїнському.
Начальник відділу освіти Оксана Якубова побажала всім присутнім дбайливого ставлення до власної безпеки і перемог у наступних конкурсах, а керівникам закладів висловила щирі слова подяки за організацію активної участі учнів шкіл міста в цьому конкурсі.Изображение-188Изображение-211Изображение-194Изображение-201Изображение-208