Molodiya Festival везе в Нову Каховку кращу українську соціалку

фестиваль

Фестиваль соціальної відеореклами Molodiya Festival з новою програмою їде до Нової Каховки. Про це нашому виданню розповіла організатор показу в Новій Каховці Саприкіна Поліна.

Традиційно, мандрівний фестиваль запрошує переглянути найкращі ролики за 5 років роботи Molodiya Festival та останні новинки.

“За останній місяць ми завершили два масштабних проекти: конкурс соцреклами про вимушених переселенців, котрий ми проводили спільно з Агентством ООН у справах біженців та креативним агентством PROVID та конкурс на тему культури поведінки в кіно #Хто_культурний_тому_кіно, організований спільно з мережею кінотеатрів Планета Кіно, Sabai Creative Hub та KAMA. Тож веземо в Нову Каховку “свіжак”, – кажуть в оргкомітеті фестивалю.

Попри те, що репертуар свіжий, концепт фестивалю незмінний – показати глядачеві, що українська соцреклама може бути цілком на рівні зі світовою.

Довідково:

Molodiya Festival – це щорічний фестиваль, ціллю якого є розвиток та популяризація української соціальної відеореклами.

Мета фестивалю: з одного боку – підтримати молодих українських режисерів, з іншого – привернути увагу громадськості до українських та загальнолюдських соціальних проблем.

За 5 років на фестиваль було надіслано більш як 650 відеоробіт з усієї України та з-за кордону.

Кращі фестивальні роботи демонструються в мережі кінотеатрів Планета кіно в Україні (7 кінотеатрів, 37 залів, фойє кінотеатрів, соціальні мережі – більше 300 тисяч гарантованих контактів із глядачем для кожного ролика).

Також роботи цілий рік демонструються у рамках мандрівного фестивалю Molodiya Festival у багатьох містах країни та закордоном.

В журі фестивалю були: креативний директор Tabasco Group Олександр Смірнов,  режисери Михайло Іллєнко, Олександр Шапіро, Любомир Левицький, Голова Державного агенства з питань кіно Пилип Іллєнко, заступник посла Великої Британії в Україні Мартін Дей, директор Гогольfest Максим Демський, кінокритик Володимир Войтенко, власники рекламних та креативних агентств, режисери, рекламісти.

Серед партнерів Molodiya Festival – Фонд ім. Г.Бьолля, Британська Рада в Україні, культурний центр America House, посольства Великої Британії та Швеції, Агентство ООН у справах біженців, ПРООН, Чеський центр в Києві, мережа кінотеатрів Планета кіно, проект Сильніші разом, фестиваль ГОГОЛЬFEST, Sabai Creative Hub, міжнароджна організація CinemaHall.

Партнери показу в Новій Каховці- Сімейна перукарня «Family look», Антикафе «THIRD PLACE|Третє місце»

Дата: 3 квітня 2016 р.

Місце: Антикафе «THIRD PLACE|Третє місце» пл. Сільских будівельників, 1

Час: 19:00 ВХІД ВІЛЬНИЙ

ВСІ ПОДРОБИЦІ за тел.. (066) 65 065 74 Поліна