Молодіжна рада береться до роботи

Завершення літніх канікул для молоді міста знаменується не лише початком нового навчального року, але й початком нового сезону роботи Молодіжної ради при міському голові Нової Каховки.

Так, 10 вересня в стінах виконкому відбулась перша зустріч молодих активістів, на якій одразу було обговорено чимало ідей та заходів, що стосуються пожвавлення молодіжного життя міста.

Зокрема на найближчій місяць заплановане проведення загальноміського Дня здоров’я, участь у святкуванні Дня міста, прийом команди молоді з міста Гадяч, а також вуличну акцію з метою боротьби з прихованою рекламою продажу наркотичних речовин.

Як розповіла голова Молодіжної ради Анастасія Жила, те, що на перший погляд здається звичайним хуліганством, насправді може бути рекламою різних сайтів, де можна безперешкодно придбати наркотики. Особливо багато такої прихованої реклами зустрічається на парканах та стінах будинків біля навчальних закладів та багатоповерхівок.

Саме тому молодь планує озброїтися фарбою та позамальовувати ці надписи, а також закликає новокаховчан підтримати ініціативу молоді.