Молодіжний квест у Таврійську «Включайся – подбай про майбутнє»

20160518_145630

18 травня на площі біля Будинку культури м. Таврійська відбувся   квест «Включайся – подбай про майбутнє» для старшокласників загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №5 та №7, проведений в рамках Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я з метою підвищення рівня поінформованості з питань збереження репродуктивного здоров’я та планування сім’ї.

20160518_145615

Організаторами заходу виступили громадська організація Херсонський обласний центр «Успішна жінка» (голова Олена Микитась), методичний кабінет Новокаховської міської ради (завідувач Гмизіна Н.А.), координатори проекту «Включайся – подбай про майбутнє» Світлана Плясецька та Наталя Будняк. Захід відбувся за підтримки Новокаховської міської громадської молодіжної організації «Перспектива» (голова Оксана Михайленко) та Програми АМР США «Здоров’я жінок України».

Розпочала захід спеціаліст з питань освіти, сім’ї, молоді та спорту Таврійської міської ради Шашликова Тетяна Володимирівна.

20160518_145914

Команди «Покоління майбутнього» (ЗОШ №5), «Будь здоровий!» (ЗОШ №7) представили свої емблеми, девізи, проявили кмітливість, обізнаність з питань репродуктивно здоров’я, з азартом включились до участі в квесті, мандрували станціями, вирішували завдання.

А в цей час учні молодших та середніх класів шкіл активно взяли участь у вікторині, конкурсі малюнків на асфальті «Моя щаслива сім’я», за що отримали заслужені подарунки: брелоки та браслети з логотипом Програми «Здоров’я жінок України».

Наприкінці заходу команди отримали солодкі подарунки та залишили символічні сліди  із цінностями, які є найголовнішими в житті кожного з них. Цей захід посприяв об’єднанню дітей, формуванню командного духу та вмінню відповідально ставитись до вирішення складних життєвих питань.

20160518_151031

У рамках квесту також було проведено вуличну акцію з метою поширення інформаційних буклетів, брошур про планування сім’ї для жителів міста Таврійська.

Організатори заходу висловлюємо щиру подяку адміністраціям ЗОШ №5 та №7 Нестеровичу Віктору Йосиповичу та Грішагіній Лілії Володимирівні, директору Будинку культури Штефан Зої Андріївні, практичним психологам, соціальним педагогам, класним керівникам та медичним сестрам шкіл за сприяння у проведенні заходу.

Плануйте свою сім’ю та дбайте про власне здоров’я!

 Координатори проекту Світлана Плясецька та Наталя Будняк