МОН: у школах проведуть тренінги, присвячені корупції

табличка МОНМіністерство освіти і науки рекомендує загальноосвітнім навчальним закладам провести тренінги для вчителів, присвячені подоланню корупції. Про це йдеться у відповідному листівідомства.

У МОН зазначають, що рекомендація з проведення тренінгу “Подолаємо корупцію разом” направлена на виконання урядової постанови від 29 квітня 2015 р. №265, якою затверджена Державна програма щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в України на 2015-2017 роки.

Метою проведення тренінгу є посилення спроможності педагогічних працівників, шкільної та студентської молоді в сфері протидії та запобігання корупції, а також сприяння формуванню громадянської позиції та правової культури.

Тренінг «Подолаємо корупцію разом» розрахований на 2 дні, упродовж яких слухачі мають бути ознайомлені з поняттям корупції та історією боротьби з цим явищем, основами антикорупційного законодавства, ознаками корупційних діянь тощо.

Також Міністерством освіти надіслана програму курсу за вибором учнів “Запобігання корупції очима школярів” для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, яка розрахована на 17 годин.

У відомстві зазначають, що звітування та зворотного інформування зазначена робота потребувати не буде.