МОН унормує відносини батьків та школи

школаМіністерство освіти найближчим часом має намір разом з батьками і директорами шкіл країни розглянути питання фінансової і господарської діяльності загальних середніх навчальних закладів, у вирішенні яких беруть участь батьківські колективи.
Про це повідомив міністр освіти Сергій Квіт під час прес-конференції, що відбулась у Будинку Уряду.
«В Міністерство надходять скарги батьків, коли вони вперше приводять дитину до школи, а з них вимагають зробити грошовий внесок. Такі вимоги з боку школи є абсолютно незаконними», – підкреслив міністр.
Разом з тим, за словами міністра, школи мають свої нагальні потреби, вирішення яких передбачає допомогу батьків.
Він повідомив, що міністерство планує запросити з регіонів представників батьківських колективів, які успішно співпрацюють зі школами щодо вирішення господарських питань та директорів загальних навчальних закладів, які мають успішні приклади співпраці з батьками.
«Вони поділяться своїм досвідом, ми розглянемо типові проблеми і запропонуємо їх вирішення: юристи міністерства розроблять типові документи, як батьки можуть співпрацювати зі школами та, як директор співпрацюватиме з тими, хто хоче допомогти школі. Це важливий крок для налагодження системної роботи, щоб уникнути нарікань», – повідомив Сергій Квіт.

“Освіта.ua”