Монетизація субсидій

субсид.

Банківське обслуговування реалізації механізму надання субсидій у грошовій формі буде проводитись уповноваженою банківською установою «Державний ощадний банк України» (АТ «Ощадбанк»).

Всім домогосподарствам, яким субсидія була призначена на опалювальний сезон 2018-2019 року, нарахування продовжується на термін дії субсидії по квітень 2019 року. Для таких домогосподарств необхідно нове звернення тільки після 1.05.2019р.

З січня звернення за призначенням субсидії приймаються на бланках заяви та декларації нового зразка. Для реєстрації нового звернення за призначенням субсидії у заяві необхідно чітко заповнити всі розділи заяви та декларації. Останні вважаються не поданими, якщо відсутні заповнені особові рахунки на оплату послуг, всі персональні дані зареєстрованих осіб та членів їхніх сімей або відсутній номер мобільного телефону.

Особливо звертаємо увагу на зазначення номеру мобільного телефону заявника. Відтепер уповноважений банк (АТ «Ощадбанк») буде проводити грошові виплати та тримати зв’язок з одержувачами субсидій тільки через мобільний телефон.

Всім отримувачам субсидії, які з травня 2019р. бажають продовжити отримувати державну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, необхідно буде вказати в заяві свій номер мобільного телефону (актуальний!).

В умовах дії чинного законодавства, у разі відсутності номеру мобільного телефону, заявнику буде відмовлено у призначенні житлової субсидії. У зв’язку з цим рекомендуємо вирішити питання щодо наявності номеру мобільного телефону до 1 травня 2019р.