Монумент “Слава труду”: надавайте свої прозиції

слава-труду2 Шановні новокаховчани!

Попередньо у засобах масової інформації повідомлялось про необхідність демонтажу або реконструкції монументу «Слава труду», розташованого на розі вул. Першотравнева та просп.Перемоги навпроти центральної прохідної Електромашзаводу.

Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» встановлює порядок ліквідації символів комуністичного тоталітарного режиму, зокрема символіки, що включає зображення або іншу атрибутику, в яких відтворюється поєднання серпа та молота. Управлінням містобудування та архітектури міської ради було розроблено кілька варіантів зміни зовнішнього вигляду монументу з урахуванням мінімальних витрат міського бюджету, пропонувалось їх розглянути та надати свої пропозиції відносно подальшої участі цього монументу. Від мешканців міста до Управління надійшла пропозиція тільки від однієї особи.

З метою більш широкого вивчення думки громади та прийняття остаточного рішення пропонуємо новокаховчанам проявити свій громадянський обов’язок, не бути байдужими і долучитись до суспільного життя міста, надати свої обґрунтовані пропозиції по реконструкції існуючого монументу «Слава труду» до Управління містобудування та архітектури міської ради (кабінет 115 виконкому).

М. Плюйко, начальник управління містобудування та архітектури