Морозива забагато не буває

Впродовж двох тижнів на центральній площі Нової Каховки гамірно й людно. Не припиняються репетиції заходів до Дня міста, який новокаховчани святкуватимуть у суботу, 26 вересня. DSC_0167Колективи студентів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів разом зі своїми наставниками старанно працюють над номерами, якими порадують глядачів під час ранкової та вечірньої концертних програм. Дітей різного віку поєданала творчість та прагнення своїми виступами створити для містян справжню святкову феєрію. За доброю традицією, яка впродовж кількох років вже стала невід’ємним атрибутом підготовки до свята, учасників репетиції вітає міський голова Володимир Коваленко.

Вчора він завітав на репетиції  флешмобу студентів та хореографів старшої вікової категорії. Окрім теплих і щирих слів на свою адресу, усі 530 учасників отримали солодкі подарунки – морозиво  від мера та БФ “Нова Каховка” (Н. Безп’ятова). Володимир Іванович побажав юним друзям вдалого виступу, натхнення й успіхів у навчанні.3Сьогодні ж, 24 вересня,на центральній площі репетицію проводять менші учасники – учні шкіл міста, які порадують нас грандіозним фестивалем спортивного танцю  «NK DANCE» (всього – 800 учасників). Усі вони також отримали порцію морозива та слів вдячності за старання і небайдужість до культурного життя міста.

Вже ввечері приємні сюрпризи чекатимуть на чергових учасників. Їх цього року як ніколи багато: всього у масових заходах до Дня міста участь беруть 2 тисячі 200 учнів та студентів.

DSC_0222

Изображение-007 1 2  4 Изображение-020Ось такими приємними та радісними митями наповнена підготовка до свята міста. Як говорять, дрібниці – але приємно. А позитиву, як і морозива, забагато не буває!