Морський вікенд для народних аматорів

Літо – пора відпочинку та мандрівок. Аби набратися сил, наснаги, енергії у невеличку подорож минулої суботи вирушили  творчі колективи клубних закладів Дніпрянської селищної ради.

Захоплюючий та цікавий уікенд  на морському узбережжі у Залізному Порту для аматорів організували депутати міської ради Сергій Хоменко, Віталій Перетятько, Олександр Афанасьєв та заступник директора КП «Міський водоканал» Віктор Замковий.

Як розповіла заступник голови Дніпрянської селищної ради Алла Щербина, поїздка видалася дуже цікавою та насиченою: з українськими піснями, жартами, частуваннями та навіть репетиціями.

Особливо  відпочинок запам’ятається дітям, для яких немає більшої радості, ніж у спекотні літні дні поплескатися у  морі. Окремо  Алла Петрівна зазначила, що  такі спільні  виїзди на море – вже традиція, яка, всі мають надію, продовжуватиметься й надалі.  Велика творча родина – а це 53 учасники ансамблів  Дніпрян , Корсунки, Нових Лагерів та Піщаного, а також завідуючі закладами С. Тішина, О. Єфремова, О. Луговська та А. Мандриця,  висловлюють щиру вдячність організаторам. Найперше – за увагу, чуйність, людяність, за зусилля, які  депутати постійно докладають, аби культура на селі жила та розквітала.