Мости Херсонщини у пошуках мін обстежують двічі на тиждень

гэс

Автомобільні та залізничні мости через природні водойми й зрошувальні канали на Херсонщині відтепер обстежують двічі на тиждень, доповідає прес-служба обласної державної адміністрації.

Про це пише «Голос України».

Причому працівники ДП «Херсонський облавтодор» звертають увагу не тільки на технічний стан споруд, а й на невідомі предмети, які там знаходяться, доповідаючи про них міліції, аби відвернути можливу загрозу мінування стратегічних об’єктів. На щастя, вибухівки тут жодного разу не виявляли, хоча минулого року співробітники СБУ таки знешкодили групу диверсантів, котрі плекали план підриву дамби Каховської ГЕС. Найважливіші мости уже «прикривають» як військовими, так і міліцейськими блокпостами, причому їхню кількість та склад караулів постійно збільшують.

Як відзначають в прес-службі Херсонської ОДА, за кожним об’єктом закріплені відповідальні особи, які ведуть нагляд, фотофіксацію ситуації.  Якщо виникають випадки, що потребують уваги правоохоронних органів, про них відразу ж доповідають.

Така ж робота, за словами начальника управління водних ресурсів Єгора Коваленка, проводиться і управлінням Північно-Кримського магістрального каналу.