Мовна школа FunLand у стартувала у таврійській ЗОШ №5

Можливо, хтось і не повірить, що діти на літніх канікулах із задоволенням прокидаються о сьомій тридцять, щоб на дев’яту прийти без запізнень до таврійської п’ятої школи, однак це правда. Варто тільки поспостерігати за хлопцями і дівчатами, які зранку поспішають на спортивний майданчик. Більше того, вони з величезним ентузіазмом та запалом роблять вправи під ритмічну музику. А старші з них – дівчата-десятикласниці – навіть виконують роль інструкторів, демонструючи своїм молодшим товаришам різноманітні танцювальні та спортивні рухи.

13 серпня в ЗОШ №5  Таврійська розпочала роботу літня мовна школа «FunLand» у рамках проекту GoCamp. Без англійської мови немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Це також запорука успішної персональної кар’єри. Тому наш заклад взяв участь у загальнонаціональному проекті літніх мовних таборів, який було ініційовано Міністерством освіти та науки України. Мета проекту – підвищити рівень володіння англійською мовою серед учнів школи, зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов, привернути увагу суспільства до цієї теми.

Щиро вітали всіх учасників літньої школи директор Віктор Нестерович та заступник директора Світлана Плясецька.

Роузі, двадцятиоднорічна дівчина-волонтер з Великобританії, дуже відкрита, щира й усміхнена, відразу змогла активізувати школярів. Вчителі англійської мови  Віра Шарапенко, Ольга Щербан,  Інна Гайдук  проводять з учнями різні “актівіті”, розучують руханки. Море емоцій, веселе спілкування, ігри й розваги – ось що чекає на дітей у таборі.

Відвідують заняття 25 учнів 5-10 класів, в ігровій, цікавій, легкій та доступній формі вивчаючи англійську мову. Однак все це зовсім не схоже на звичайні уроки: діти йдуть на спортивний майданчик, де спілкуються іноземною мовою, грають у різноманітні мовні ігри, щоб збагатити свій словниковий запас. Також діти познайомилися з проектом від компанії Київстар, яка є спонсором GoCamp. Учасникам табору запропоновано розробити макети мобільних додатків, які були б цікаві широкому колу споживачів мобільних послуг. Діти взялися за виконання досить складного, але цікавого завдання із задоволенням. Можливо, у майбутньому їх ідеї будуть втілені в життя. Позитивним є той факт, що саме ігрова діяльність, неофіційна атмосфера, відсутність оцінок пробудили немалий інтерес до вивчення іноземної мови та високу активність у школярів.

14 серпня  до школи завітав підприємець, депутат Новокаховської міської ради, спонсор нашого табору Руслан Дурасов, розповідь якого не залишила байдужими нікого з присутніх. Він щиро поділився історією свого становлення як підприємця, ще раз наголосив на тому, що вивчення англійської мови є дуже важливим, а головне в житті – мати власні оригінальні ідеї, вірити в свої сили і впевнено рухатися до мети. Хочеш змінити світ, надихай дітей!

Світлана Плясецька, заступник директора з НВР ЗОШ №5