Мовний конкурс «Гринвіч» у школі №7 міста Таврійськ

Впродовж 5 років учні 2 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України виборюють титул кращих знавців англійської мови у Всеукраїнському конкурсі «Гринвіч», який проводить Центр творчих ініціатив «Клєвєр».

Мета конкурсу – пошук та підтримка талановитих школярів, розвитк та поглиблення вивчення англійської мови та культури англомовних країн, активізація позакласної та позашкільної роботи з англійської мови, надання учням можливості змагатися у масштабі, що виходить за межі регіону, не виїжджаючи з нього, формування навичок пізнавальної та творчої діяльності.

Участь у мовному конкурсі стала доброю традицією для учнів ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л. В.), адже це чудова нагода спробувати свої сили, продемонструвати знання з базового предмету – англійської мови. Так, 5 грудня 2017 року, під керівництвом шкільного координатора вчителя іноземної мови Крутієнко Н.В. в школі пройшов Всеукраїнський конкурс. 22 учасника (учні 2-11 класів) показали свої знання з даного предмету, з яких 8 отримали золоті та срібні сертифікати.

Вітаємо переможців!