Моя професія – моє майбутнє!

12241278_1695800523982681_7904034166345924260_n

У складному економічному світі вибір професії за фахом, смаком, уподобаннями, ставленням до життя, до себе та інших людей не такий легкий, як здається на перший погляд. В першу чергу відіграють роль не тільки професійні якості людини, але і те, чи обрана професія, спеціальність користується попитом на ринку праці. Щоб правильно зорієнтувати молодь у власних професійних здібностях та уподобаннях, Новокаховським центром зайнятості 6 листопада поточного року, в приміщені Новокаховської міської дитячої бібліотеки проведено профорієнтаційний захід для учнів дев’ятих класів СЗОШ №8.

Про це інформує прес-служба Новокаховського міського центру зайнятості.

Учасники заходу мали змогу розширити своє уявлення про світ професій, дізнатись про основи стратегії їх вибору, звернути особливу увагу на протипоказання до навчання та виконання професійних обов’язків. Провідний фахівець Новокаховського МЦЗ, О. Гладченко ознайомила учнів з інформацією щодо потреб сучасного ринку праці відносно вибору певних професій, розповіла про наявність довідників навчальних закладів Херсонської області. Діти із зацікавленням слухали змістовну розповідь про різноманітні професії, які зустрічаються на підприємствах та в організаціях міста та області, їх особливостями та попитом на них серед роботодавців на даний час, а також про те, де і як можна здобути ту чи іншу професію. Під час зустрічі учні за допомогою роздаткового матеріалу, мали змогу самостійно згрупувати професії за класифікацією: „людина – людина”, „людина – знакова система”, „людина – художній образ”, „людина – природа” та „людина – техніка”. Діти із задоволенням брали активну участь в обговоренні запропонованої теми та виявили неабияке зацікавлення питанням обрання майбутньої професії.

На завершення зустрічі учням було роздано буклети, інформаційні матеріали, які дадуть можливість кожній дитині більш детально дізнатись про професію, яка зацікавила під час зустрічі, а також про потреби сучасного ринку праці!