«МОЄ МІСЦЕ». Виставка про тих, хто змушений заново шукати своє місце  в житті

Протягом двох тижнів з 10 до 20 жовтня у СЗОШ№8 працювала виставка «Моє місце», яку переглянуло понад 750 відвідувачів.

Виставка ґрунтувалася  на персональному підході. Кожна з вісімнадцяти історій, що їх розповіли гіди – це історії дуже особисті. Поєднані у проекті «МОЄ МІСЦЕ» – вони утворюють калейдоскоп приватних, втім пізнаваних та спільних для тисяч українців думок і переживань. Це також історії людей, які організували волонтерські та громадські ініціативи протягом всіх чотирьох хвиль переселення в Києві, Хмельницькому і населених пунктах прифронтової зони. Це також  Історія відомого представника кримськотатарського народу,  якому на 5 років заборонено в’їзд на територію Криму та РФ – Рефата Чубарова.

Відгуки на виставку були такими: «Щиро дякую за виставку, підняли болючі питання внутрішніх переселенців…», «Висловлюю величезну подяку за таку інформативну і цікаву виставку. Історії кожної людини зачіпають глибинні струни серця, примушують замислитись над нагальними проблемами багатьох людей..», «Ця виставка допомогла мені пізнати людей – переселенців набагато краще, відчути їх історію. У цих людей можна дуже багато чому навчитися».

Слід додати, що цей проект підтримано Департаментом загальної та середньої шкільної освіти Міністерства освіти й  науки України , а також Міністерством закордонних справ Німеччини.

Координатори виставки та гіди СЗОШ№8, ЗОШ№1 вдячні  воїну АТО Івану Лемешеву, студентам приладобудівного  технікуму, агроколеджу, учням ліцею, СЗОШ№8, ЗОШ№ 1,3,7,  а особливо  ЗОШ №10, за активне відвідування виставки.

Лариса Квітка, заступник директора з виховної роботи