МРЕВ більше не буде?

phpThumb_generated_thumbnailjpgНовий проект Закону «Про органи внутрішніх справ України» передбачає кардинальну зміну роботи та структурну оптимізацію колишніх МРЕВ. Про це під час засідання Уряду зазначила перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе, – повідомляють у прес-службі МВС України.
– Необхідно змінювати правила, а не людей,  не тільки карати, а попереджувати, – наголосила  перший заступник Міністра. – Кожен працівник матиме право власноруч підписувати документи, а не ходити до керівника за підписом.
Ека Згуладзе зазначила, що у сервісних центрах буде встановлено уніфіковану  вартість послуг.
– На сьогоднішній день в Україні функціонує 228 центрів МРЕВ. Їх буде скорочено до 64,  ми плануємо запровадити ще 15 мобільних центрів, – запевнила Ека Згуладзе.
За словами першого заступника міністра внутрішніх справ України лише в Києві  функціонувало більше 10 центрів МРЕВ, відтепер їх залишиться лише 2.
– МРЕВ  будуть  надавати послуги на місцях. Деякі послуги зроблять електронними, з використанням  ІТ технологій. У липні 2015 року у столиці запрацюють 2 оновлених центри, а до вересня 2015 року –  62 по Україні. Всі функції будуть передані оновленим центрам до вересня 2017 року, – підкреслила Ека Згуладзе.