Мрія власними руками

10 жовтня на фонтані біля театру «Літній» відбулися змагання з судномодельного спорту, присвячені Дню захисника України.

12 спортсменів судномодельного гуртка Будинку дитячої творчості з 17 моделями у класах «вільна конструкція» та «військові кораблі» виборювали право називатися кращими. І тільки ходові двогодинні іспити, сповнені надіями, розчаруваннями і несподіванками, виявили переможців.

Привітати юних корабелів, більшість з яких – мореходи-яхтсмени, прийшов депутат міської ради Павло Розломій, який, крім яскравих вражень і захоплення від маленьких корабликів, відтоворених, наче справжні, запевнив мореходів у подальшій технічній підтримці з обслуговуванням їхніх великих вітрильників, на яких вони ходять у регати та походи.

Як повідомив керівник гуртка «Вітрильний туризм» Ігор Чернишев, судномоделисти, протягом дня провели цілу серію показових виступів спортивних моделей: радіокеровані моделі-копії, швидкісні, «морський бій», підводний човен, аероглісери. А справжньою родзинкою став запуск радіокерованої яхти на Дніпрі.

Переможці змагань у номінації «Вільна конструкція»: I місце – Артур Чаян, II – Антон Литвиненко, III – Данило Рашевський. У номінації «Військові кораблі»: I місце – Владислав Пурей, II – Нікіта Мірошніков, III – Владислав Шевченко.

У номінації «Морський бій»: I – Нікіта Мірошніков, II – Владислав Пурей, III – Іван Лузін.

Подивитися, як все відбувалось, можна на сайті БДТ http://novakahovka-bdt.ks.sch.in.ua/.