Мудрий вік – 90 років…

12  листопада своє  90-річчя святкував Степан Тимофійович Міненко –  шанована у Новій Каховці людина, полковник у  відставці, учасник бойових дій в роки Другої світової війни, учасник звільнення України. 

Знайомі, друзі, представники міської  влади вітали ювіляра сьогодні, 13 листопада, у міській спілці ветеранів.  Щирі слова вдячності за активну участь в житті міста, виховання молоді, допомогу в роботі громадського об’єднання пролунали на адресу Степана Тимофійовича від голови ради ветеарнів Дмитра Папуші.

Керуючий справами міськвиконкому Василь Акуленко передав ювілярові щирі вітання від міського голови Володимира Коваленка  та  вручив дуже   актуальний й практичний  подарунок: хутряну жилетку і теплі капці.

Від міської організації воїнів-інтернаціоналістів “Пам’ять”  іменинника привітав учасник бойових дій в Афганістані, засупник голови  ГО Віктор Лебедєв.

Також поздоровити з ювілеєм нашого знаного земляка завітала представник Благодійного фонду Ігоря Колихаєва Наталія Лях.

Степан Тимофійович був розчулений такою кількістю  щирих слів. Він подякував усім за увагу, турботу і пообіцяв продовжувати активну громадську діяльність. У свої 90 він не втрачає оптимізму і планує відзначити у такій же теплій  компанії однодумців і 100-річчя.

Колектив сайту “НК online” та газети “Нова Каховка” долучається до привітань. Зичимо Вам, Степане Тимофійовичу, міцного здоров’я, заряду бадьорості та оптимізму на довгі роки!