Мультидисциплінарна команда Новокаховського терцентру продовжує роботу

На виконання наказу Міністерства соціальної політики № 568 від 26.12.2011 року «Про Порядок організації мультидисциплінарного підходу з надання соціальних послуг» в Новокаховському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжується процес реформування системи соціальних послуг та підвищення їх якості.

Як розповіла директор Новокаховського терцентру Людмила Логвінова, минулого року було запроваджено мультидисциплінарний підхід з надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, який і надалі успішно продовжує розвиватися. Він забезпечується наданням комплексу послуг мультидисциплінарними командам (у складі не менше трьох осіб) з числа соціальних робітників, медсестри, масажиста, перукаря, завідувач відділення соціальної допомоги вдома, завідувача відділення денного перебування.

Для  успішної роботи команди важливі вміння слухати і встановлювати контакт, відкритість, щирість, відвертість, вміння чітко і дохідливо викладати свої думки а головне повага до людини якій надаються потрібні соціальні послуги.

З початку нинішнього року мультидисциплінарною командою було здійснено 64 відвідування. Перспектива роботи – працювати над розширенням видів послуг та підвищенням їх якості, а також продовжувати вивчати потреби населення в послугах.

Як показує практика, приходу мультидисциплінарної команди завжди радо чекають одинокі громадяни нашого міста.