Музейні заклади та ЦБС на Дні міста Нова Каховка

Разом зо всіма закладами культури музейні установи та Централізованої бібліотечної системи Нової Каховки прийняли участь у святкуванні 66-річниці рідного міста. 

Вже традиційними стали виносні виставки, які готують працівники музеїв та бібліотек до цього свята. Не стала виключенням і ця річниця рідного міста. Співробітники картинної галереї ім. А.Гавдзинського підготували експозицію, яка складалася з робіт нашого відомого земляка, які закарбували моменти будівництва Каховської ГЕС та нового міста на Дніпрі.

Співробітники літературного меморіального музею ім. А.Бахути підготували експозиційний варіант найбільш відомих творів відомого поета, які присвячені рідному місту та його людям.

Співробітники музею історії міста Нова Каховка підготували чергову підбірку маловідомих світлин про період будівництва Каховської ГЕС та міста. Як завжди, історичні матеріали  подавалися у порівнянні з сучасними світлинами, на яких було відображено найбільш привабливі місця сучасної Нової Каховки.

Не залишалися поза увагою відвідувачів і альбоми з світлинами часів побудови ГЕС, які є в колекції музею. Паралельно в музеї проходив день відкритих дверей, чим скористалися біля 60 новокаховчан та гостей нашого міста, щоб ознайомитися з експозицією музею.

На столах Централізованої бібліотечної системи гості свята могли побачити, як книжки про історію і сучасність нашого міста, так і орзнайомитися з книжковими новинками, що надійшли до бібліотек міста.

Загалом всі виставки наших музеїв та бібліотек переглянуло більш ніж дві тисячі чоловік, що були у той святковий день  на Центральній площі біля Палацу культури.

Керівники музейних закладів та ЦБС міста (зліва направо):

Тетяна Лупашко, директор літератрно-меморіального музею ім.А.Бахути;

Віктор Васильєв, директор музею історії міста Нова Каховка;

Олена Михайленко, директор картинної галереї ім. А.Гавдзинського;

Людмила Петрова, директор Централізованої бібліотечної системи м.Нова Каховка