Музика врятує світ

У цьому могли  переконатися всі ті, хто потрапив на чергове свято музики й талантів до затишних стін Новокаховської дитячої  музичної школи, яке відбулося вчора, 27 квітня.

Рік для  юних музикантів та їхніх талановитих наставників промайнув непомітно. І ось – знову вирує весна, знову підсумковий щорічний звітний концерт.  Від самого ґанку  гостей вітав дитячий духовий оркестр під керівництвом Віктора Балибіна. Треба віддати їм належне – настрій підняли усім.

Присутніх дітей, батьків, гостей з підведенням підсумків 2016-2017 навчального  року привітала  директор ДМШ Катерина Козлова.

«Мені дуже приємно констатувати: за цей рік наша школа знову поповнила скарбничку досягнень та нагород, що є результатом наполегливої праці та нових творчих пошуків. Викладачі та учні ДМШ беруть активну участь у культурних заходах  міста, області, – наголосила Катерина Анатоліївна. –  На базі нашого закладу власними силами проводяться концерти, свята, творчі і випускні вечори.  Наші вихованці беруть участь у всеукраїнських, міжнародних конкурсах, відкритих обласних заходах методичного спрямування. А якщо говорити про конкурси, які за звітний рік відбулися на Херсонщині – то всюди наші музиканти мають перемоги. Ми не зупиняємось на досягнутому, тому запроваджуємо і власні конкурси – «Юний віртуоз» на фортепіанному відділі та «Камертон мистецтва таврійського краю» – на  інструментальному. Сподіваємось, що в подальшому ці заходи стануть загальноміськими».

Привітати і вчергове подякувати за натхненну працю до школи того  вечора завітали міський голова Володимир Коваленко, начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна. Не оминули таку культурну подію депутати міської ради, а до того ж і батьки учнів ДМШ Сергій Хоменко, Людмила Васильєва, депутати і просто добрі друзі закладу Олександр Афанасьєв, Володимир Власенко.

Юні таланти презентували присутнім 18 неперевершених номерів. А емоції та враження, отримані від перегляду, звісно, жодними цифрами не виміряти. Скрипка, акордеон, фортепіано, домбра,  саксофон, бандура, гітара у руках маленьких майстрів та їхніх наставників перетворювались просто таки на чарівні сурми, з яких лилися не підвладні словам емоції. 

Зачаровував та зворушував спів юних солістів, учасників хорових колективів. Одним словом – таланти!

«Дуже шкода, що я, дорослий, не маю можливості займатися у цій школі, – жартома звернувся до присутніх по завершенню концерту мер. – Відпочив на  цьому заході душею. Одразу видно, що маючи  гострий розум і любляче серце, ви  пожинаєте гідні плоди своєї праці.  Колектив ДМШ – це колектив, де все віддається дітям. А про ваші, дітки, таланти знають далеко за межами Нової Каховки, Херсонщини, навіть України. Тож зичу вам нових досягнень і творчих злетів. А вам, викладачі, батьки – наснаги, сил, терпіння і порозуміння! Нехай процвітає і радує  всіх нас рясним і пишним творчим цвітом музична школа!».

Фінальним акордом свята стали  традиційні пригощання смаколиками від міського голови та БФ «Нова Каховка» (Н. Безп’ята).