МЗС Польщі: “вибори” в Криму ставлять під сумнів легітимність майбутньої Держдуми

герб ПольшиМЗС Польщі не визнає результатів “виборів” до Держдуми РФ, проведених на території окупованого Криму. Це ставить під сумнів загальну легітимність виборів у Росії. Про це йдеться в заяві МЗС Польщі, передає Укрінформ.

“Міністерство закордонних справ Польщі не визнає результатів парламентських “виборів” до Держдуми Російської Федерації, здійснених на території Кримського півострова, що, відповідно до закону, належить до України”, – йдеться в заяві польського зовнішньополітичного відомства.

У МЗС РП нагадують, що Польща разом з міжнародною спільнотою засудили нелегальну анексію Криму Росією у березні 2014 року, що підкреслює резолюція ООН №68/262 від 27 березня 2014 року.

“Збереження територіальної цілісності України є ключовою умовою для мирного розв’язання російсько-українського конфлікту. У цьому контексті вибори депутатів на окупованій території ставлять під знак запитання загальну легітимність виборів”, – наголошує МЗС Польщі.

Зазначається, що Варшава підтримує заяву спостережної місії ОБСЄ щодо попередньої оцінки виборів, зокрема, що стосується періоду перед виборами й організації виборчої кампанії.