МЗС попереджає українців про сумні наслідки роботи кур’єром у РФ

У Російській Федерації зареєстровано десятки випадків втягнення українців у протиправну діяльність обманним шляхом: їх наймають на роботу кур’єром, а потім вкладають в замовлення, що доставляються, заборонені речовини, перш за все, наркотики. Про це кореспонденту Укрінформу розповів директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев.

“Наразі існує досить велика системна небезпека, пов’язана з перебуванням громадян України в Російській Федерації. Зареєстровано масові випадки втягнення їх в протиправну діяльність через працевлаштування в кур’єрські служби. Після чого вони опиняються за гратами за звинуваченням у перевезенні заборонених речовин: наркотиків і т.д. Вже маємо десятки подібних випадків. Тому українці, які перебувають на території РФ, мають чітко знати: пропозиція попрацювати кур’єром може мати сумні наслідки”, – сказав Погорельцев.

Директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев перебував 8-10 березня з офіційним візитом в Ризі, де проводив консульські консультації з колегами з Латвійської республіки.