МЗС створило робочу групу для допомоги українцям у перший день безвізу

З метою оперативного реагування та створення сприятливих умов громадянам України для безвізового в’їзду до держав-членів ЄС у МЗС створено робочу групу, яка працюватиме цілодобово з 00 год.00 хв. 11 червня 2017 року до 00 год. 00 хв. 12 червня ц.р. (за київським часом).

Про це йдеться на офіційній сторінці Департаменту консульської служби МЗС України у соціальній мережі Facebook.

Українці можуть звертатися за номерами телефонів: 044-238-16-37, 044-238-18-54 та 044-238-17-49.

“У разі виникнення проблемних ситуацій, пов’язаних з в’їздом до країн ЄС у безвізовому режимі, просимо контактувати з робочою групою за зазначеними телефонами,” – повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

 
[grid title=”Всі новини про безвізові подорожі до ЄС >>>” title_url=”http://nk-online.tv/tag/bezviz/” title_icon=”” title_bg_color=”” title_text_color=”” title_border_bottom_color=”” main_color=”” thumb_bg_color=”” enable_tab=”” count=”5″ orderby=”latest” duration=”all” show_view_all=”on” cates=”” cate_scenario=”combination” authors=”” exclude_authors=”” tags=”8418″ ignore_sticky_posts=”on” exclude_loaded_posts=”” show_comment=”” show_readmore=”” show_author=”none” show_date=”none” meta_item_order=”a_c_d” show_format_icon=”” show_review_score=”” number_cates=”0″ snippet_length=”0″ thumbnail_height=”371″ pagination=”” rainbow_thumb_bg=””][/grid]