«Н2О Нова Каховка». Хроніка подій

Видання NK-online. tv продовжує інформувати читачів про стан реалізації проекту  з будівництва у нашому місті Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка».

І хоча проект ще на «паперовій» стадії реалізації,  він уже зазнав значних змін у порівнянні з первинним задумом.

Так, під час останньої сесії міської ради, яка відбулась 6 червня, депутати прийняли рішення щодо затвердження договорів на розробку проектно-кошторисної документації, а також робочого проекту. Мова про  будівництво зовнішніх мереж приєднання до централізованих систем водопостачання та водовідведення КП «Міський водоканал», електрозв’язку та газопостачання   для обслуговування будівлі  майбутнього центру.

07.06. До управління державної казначейської служби  передано листи, в яких директор КП «АкваСпорт» Оксана Лисенко повідомляє,що робочі проекти, які будуть виготовленні згідно укладених договорів, включать до загального кошторисного розрахунку об’єкта.

08.06. Керівник підприємства «АкваСпорт» О. Лисенко надіслала листи на ім’я мера Володимира Коваленка   з проханням профінансувати проектно-вишукувальні роботи з бюджету розвитку в розмірі 30% від загальної суми для пректування котельні та газопостачання.

11.06.  Відділ управління містобудування та архітектури надіслав на адресу комунального підприємства «АкваСпорт»  лист №206.207 в якому йдеться про надання дозволу на оплату авансового платежу у розмірі 30 % від загальної суми для виготовлення проектно-кошторисної документації ПАТ «Херсонгаз» та ПП «Котломонтахсервіс-Інвест».

12.06. Відбулась зустріч керівника «АкваСпорту» Оксани Лисенко з директором будівельної компанії  «Олеся» Валерієм Сєровим, в ході якої відбулось  обговорення кошторисної вартості договорів з водопостачання та водовідіедення,а також приєднангня до електрозв’язку для будівництва  Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка». Ці угоди  будуть зареєстровані в державному казначействі України м.Нова Каховка,після чого  розпочнеться розробка проектів, що будуть включені до загального проекту будівництва об’єкта.

13.06. На ділянку, яка виділена під об’єкт будівництва, для розроблення проекту на газопостачання прибули представники ПАТ «Херсонгаз» Майя Бажова,  спеціаліст, яка відповідає за виконання топогеодезичної зйомки, а  також директор комунального підприємства «АкваСпорт» Оксана Лисенко. В ході  роботи було детально оглянуто місце приєднання наземно-підземного газопроводу та обговорено всі деталі, які потрібні для розробки проекту.

18.06. Директор  КП «АкваСпорт» Оксана Лисекнко надіслала лист на адресу благодійного  фонду Ігоря Колихаєва, в якому  мова йде про виконання проектно-кошторисної документації об’єкту  та подальші шляхи виконання зобов’язань, які передбачені в договорі № 1 від 15.02 2018р.

19.06.  На адресу міського голови  Володимира Коваленка надійшов лист від ТОВ «СПОРТПРОЕКТ»  з пропозицією організувати технічну нараду, аби обговорити виконання проектно-кошторисної документації об’єкта. Таку оперативну нараду вже заплановано провести у міськраді 6 липня о 13:00.