На адмінмежі з Кримом пройшла акція на підтримку опору Криму російській окупації

26 лютого в селі Чонгар Генічеського району, яке розташоване поблизу з адмінмежею з Кримом, відбулася акція в підтримку опору Криму російській окупації та флешмоб «Крим – це Україна!».

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Від села Чонгар до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чонгар» відбулася піша хода, у якій взяли участь більше 300 чоловік.

khoda.gov.ua

В заході присвяченому 1096 днів опору Криму російській окупації Керівництво взяли участь керівництво Херсонської ОДА, Генічеської, Новотроїцької, Каланчацької, Чаплинської райдержадміністрацій, представники громадських організацій, релігійних конфесій, активісти громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону “Аскер”, представники Херсонського регіонального меджлісу кримських татар та молодь.

Перед присутніми виступили перший заступник голови Херсонської ОДА Валентина Січова, голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов, представники місцевого меджлісу та громадськості.

Вони висловили підтримку громадянам України в Криму, які не змирилися з окупацією півострова і висловили сподівання на якнайскоріше повернення Криму під контроль України.

khoda.gov.ua

Перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентина Січова наголосила: “Якщо люди країни будуть єдині у своїх прагненнях повернути Крим, здійсненні реформ не тільки на рівні держави а й на місцевому рівні, тільки тоді життя змінюватиметься на краще і Крим буде нашим!»

khoda.gov.ua

В кінці акції відбувся флешмоб «Крим – це Україна», де учасники випустити повітряні кульки, які полетіли з території материкової України на Крим, що символізує єдність цих українських територій.