На апаратній: підсумки місяця, першочергові завдання, нові керівники

Сьогодні, 2 вересня, у Новій Каховці, під головуванням мера Володимира Коваленка, відбулась велика щомісячна апаратна нарада, за участі керівників установ і  підприємств міста. 

Присутні заслухали доповіді про виконану роботу ряду  підприємств та управлінь за минулий місяць. З інформацією щодо виконання міського бюджету у січні-серпні виступив перший заступник міського голови Леонід Чурсинов. Міський голова підвів підсумки спільної роботи у серпні та окреслив завдання на вересень. Одним з першочергових є підготовка до опалювального сезону.

Так склалося, що велика апаратна нарада ніколи не проходить без приємних сюрпризів. Під час засідання, зазвичай, вітають тих новокаховчан, які добрими справами прославили громаду. Цього разу вітання лунали на адресу керівника КП «Парк культури та відпочинку»  Ніни Іванової з нагоди її ювілею. Володимир Іванович вручив ювілярці букет троянд та грамоту міського голови.иванова

Також під час наради були представлені нові керівники  – міського відділу поліції, музею історії міста та інших установ. Подробиці читайте у наступному номері газети «Нова Каховка».