На апаратній. Триває підготовка до святкування Дня міста

Сьогодні, 11 вересня, у Новій Каховці відбулася мала апаратна нарада. Одним з головних питань  була підготовка до святкування Дня міста та міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти», що відбудеться у Новій Каховці 29 вересня.

Присутні керівники відділів виконкому, комунальних підприємств отримали доручення щодо благоустрою вулиць та окремих проблемних ділянок, де потрібно наводити лад. Міський голова Володимир Коваленко зауважив на покосі бур’яну та амброзії в деяких місцях Нової Каховки та прилеглої до неї території, також на побілці бордюрів і облаштуванню  ліхтарів  на вул. Першотравневій. Мер повідомив про створення постійної комісії при виконкомі, склад якої буде контролювати дотримання правил благоустрою у місті, і не тільки під час свят.

Окрім цього, мешканці теж беруть участь у благоустрої  подвір’їв та присадибних ділянок, а імена найзавзятіших  любителів чистоти оголосять під час святкувань.

Урочистості  23 вересня завершують  низку заходів, приурочених до 65-річчя Нової Каховки, тому міська влада приділяє багато уваги належному стану міста-ювіляра.